Kontakt: +420 604 462 001

O nás

Již přes 40 let působím v oboru rehabilitace. Za tuto dobu jsem nasbírala velké množství praktických zkušeností s pacienty a nejrůznějšími obtížemi, které je trápí. Již přes 20 let poskytuji léčebné služby v této oblasti ve vlastní firmě. Postupem času jsem zaučila a „vychovala“ stabilní kolektiv zaměstnankyň, které se spolu se mnou již dlouhodobě pečují o naše klienty.

Na základě své v tu dobu již 20ti leté praxe rehabilitační pracovnice jsem založila roku 1992 vlastní firmu – nestátní zdravotnické zařízení pro poskytování rehabilitační péče pacientům. V průběhu let byl tento obor dříve známý jako „REHABILITACE“ v rámci sjednocení s mezinárodní terminologií na „FYZIOTERAPIE“. Současně se začal místo „rehabilitační pracovnice“ používat pro pracovníky našeho oboru název „fyzioterapeut“.

Časem jsem působnost firmy rozšířila o další služby, které poskytujeme klientům za přímou úhradu. Během více než 20-ti let činnosti si moje firma postupně získala vysoké renomé mezi našimi klienty, kteří se k nám stále vracejí.

Vzhledem k mým osobním již více než 40ti letým zkušenostem v této oblasti je firma specializovaná zejména na poskytování léčebných rehabilitačních masáží. Díky pozitivní odezvě a dlouhodobému vysokému zájmu klientů jsem postupně zaměřila činnost firmy především tímto směrem. Do nabídky jsem postupně zařadila velmi žádané masáže lávovými kameny, reflexní terapie či lymfatickou masáž. Pro naše klienty také stále plánuji postupné zařazování dalších novinek v oboru masáží.

Prioritou pro mne byla vždy vysoká úroveň poskytovaných služeb a osobní přístup ke klientům. Dbám proto zejména na kvalifikovaný a certifikovaný personál. Všechny zaměstnankyně mají vždy zdravotní vzdělání se zaměřením na klasické a lymfatické masáže. Naše masérky jsou registrované zdravotní sestry a pravidelně se vzdělávají v oboru. Z tohoto důvodu udržuje naše firma dlouhodobě vysoký standard poskytované péče a součástí našich služeb je proto i odborné poradenství v léčebné rehabilitační terapie.

Já sama jsem dlouhá léta působila jako registrovaný fyzioterapeut a vlastním řadu odborných certifikátů a oprávnění.

Stejně tak velmi dbám na kvalitní přístrojové vybavení a v neposlední řadě příjemné prostředí. Jako vůbec první firma v ČR jsme již od roku 1993 používali biostimulační lasery renomovaného švýcarského výrobce LASOTRONIC, kdy jsme dokonce pro uvedení na trh tohoto přístroje prováděli na našem pracovišti ověřování jeho účinnosti na jednotlivé diagnózy.

Svou firmu jsem již od počátku zaměřila na cíl dlouhodobé spokojenosti klientů. Naší nejlepší vizitkou jsou pochvalné reference našich klientů a jejich věrnost.

Mé zaměstnankyně, kterým jsem během let předávala své zkušenosti a dovednosti, u firmy působí již řádově mnoho let a jsou základem dlouhodobé perspektivy do budoucna.

V roce 2016 prošla naše firma velkou změnou, kdy jsme se změnili výhradně na masážní studio zaměřené na poskytování rehabilitačních a relaxačních masáží. Zároveň jsme změnili naše dlouholeté působiště a pro naše klienty zřídili zcela nové luxusní prostory v nově vybudovaném zdravotnickém centru v tzv. „Vile“ u nemocnice.

Doufám, že i vy budete s našimi službami spokojeni a rádi se k nám budete vracet.

Jarmila Ovčáčková
majitelka firmy

 

CERTIFIKÁTY

Naše masérky absolvovaly řadu školení a jsou držitelkami mnoha certifikátů v oboru. Z certifikátů je zobrazen vždy jeden zástupce pro typ procedury.