Kontakt: +420 604 462 001

Candella masáž svíčkou

Masáž vonnou svíčkou je skvělá relaxační masáž v kombinaci s aromaterapií. Provádí se speciálními hmaty zahřátým olejem z aromatické vonné masážní svíčky. V dnešní uspěchané době je masáž svíčkou je skvělý způsob jak dosáhnout hlubokého uvolnění.

Harmonizující masáž vonným olejem a tlumené světlo svíčky vyvolává pocit hlubokého uvolnění těla i mysli a navodí pocit dokonalého klidu. Jedinečná kompozice přírodních látek svíčky umožňuje odbourání stresu a obnovení energie.

Oheň svíčky vytváří nejen romantickou a uklidňující atmosféru, ale poskytuje také příjemně zahřátý masážní olej.

Masážní svíčka má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Kompozice bambuckého másla, olivového a slunečnicového oleje, přírodních výtažků a esenciálních olejů blahodárně působí na tělo a mysl. Zbaví únavy a dodá novou energii.

 

Jedinečnost masáže spočívá také v čistě přírodním složení svíčky. Masážní svíčky jsou vyrobeny z pravého včelího vosku a etérických olejů nejvyšší kvality. Neobsahují žádné minerální oleje, chemické umělé parfemace a konzervanty.

Jak masáž probíhá ?

Masážní svíčka při zapálení provoní interiér a navodí relaxační atmosféru. Pozvolně rozpouští vosk a mění ho v jemný masážní olej.

Olej ve svíčkách je obohacen o vysoce kvalitní kosmetické přísady, které vyživují a pečují o pokožku. Kombinace přírodních olejů, vonných esencí a výživných másel probudí vaše smysly a pokožku zanechají dokonale hebkou a hydratovanou.

Svíčky, které používáme jsou k dispozici ve svěžích i omamných vůních. Obsahují přírodní vosky, čisté parfém a etérické oleje.

Relaxační masáž zahřátým olejem svíčky provádíme:

·         celotělovou v délce 90 minut nebo

·         masáž zad a nohou zezadu v délce 45 minut.

Vonné svíčky:

Konopí – masážní svíčka s vysokým obsahem konopného oleje. Čistě přírodní, pomáhá regenerovat svaly a skvěle hydratuje pokožku

Orientální – s orientálními esenciálními oleji

Broskev – zklidňující esence z broskví má sladkou vůni ovoce. Luxusní aroma-masážní olej, kokosový olej, aloe vera

Vanilka – sladká vůně vanilkových lusků, esence vhodná prosti stresu, napětí a vyčerpán, kokosový olej, aloe vera

volba svíčky závisí na dohodě s masérkou a naší aktuální nabídce