Kontakt: +420 604 462 001

Havajská masáž LOMI LOMI

Luxusní relaxační masáž celého těla prováděna tradiční metodou z Havajských ostrovů. Je právem označovaná za perlu mezi masážemi. Jde o velmi plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou prováděny prsty, dlaněmi a předloktími. Ve spojení s aromatickými oleji mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Havajskou masáží stimulujeme přírodní síly organismu. Zvýšené proudění energie v organismu odstraňuje množství fyzických, mentálních nebo energetických blokád. Díky této masáži dochází k hluboké relaxaci a harmonizaci organismu.

Havajská masáž odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje svalové spasmy a kloubní spojení. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Zlepšuje neurologické problémy. Hluboká relaxace posiluje imunitní systém a detoxikuje organismus. Navozuje pocit klidu a pohody.

Masáž je vhodná pro klienty, kteří jsou vystavováni každodennímu stresu, psychickému i fyzickému tlaku. Je vhodná při přepracovanosti, nesoustředěnosti, vnitřní nerovnováze a podráždění. Vhodná je také při častých bolestech.

Tato masáž je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Má přezdívku laskavé ruce. Techniky této masáže jsou pomalé, pohyb má vycházet jako z mořských vln – pomalý příliv a odliv mořské vody. Vychází ze staré léčitelské tradice, jejímž cílem bylo celkového zdraví a harmonie člověka. Zaměřuje se nejen na fyzický aspekt ale i psychickou rovinu. Pomáhá uvolnit energetické bloky a energie pak může proudit celým tělem.

Délka masáže cca 1,5 hodiny.

Účinky

  • odstraňuje psychickou a fyzickou únavu
  • odstraňuje napětí a ztuhlost ve svalech i kloubech
  • posiluje organismus
  • prokrvuje celý organismus
  • stimuluje lymfatický systém
  • navozuje a umocňuje pocit klidu a pohody