Kontakt: +420 604 462 001

Dárkové poukazy

Typy poukazů

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů, kterými můžete obdarovat své blízké a známé. Vhodné jako vánoční dárek.

Dárkový poukaz vystavíme na libovolnou Vámi zvolenou částku. Konkrétní procedury si pak může obdarovaný zvolit sám a čerpat naše služby až do výše hodnoty poukazu. Z naší nabídky si vybere každý, ženy i muži libovolného věku.

Darovat lze i poukaz na konkrétní vybranou proceduru. Pro tyto účely doporučujeme zejména luxusní relaxační masáže jako:

Masáž lávovými kameny

Havajská masáž LOMI LOMI

Ajurvédská masáž

Platba

Úhrada poukazu je možná hotově nebo převodem na účet. V případě že chcete platit převodem, na vyžádání Vám sdělíme číslo účtu a variabilní symbol.

Poukaz lze vyzvednout osobně nebo Vám ho můžeme zaslat poštou. 

Platnost

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců ode dne zakoupení.

Prodloužení platnosti dárkových a předplacených poukazů v souvislosti s opatřeními kvůli Covid19:

NOVÉ INFORMACE: Všechny pernamentky a dárkové poukazy zakoupené do konce r.2020 budou s neomezenou platností !

Poukazy, které byly zakoupeny před 13.3.2020 a byly k tomuto datu platné, automaticky prodlužujeme jejich platnost o 12 měsíců.

Našim klientům tak poskytujeme dostatečný časový prostor, aby mohli zakoupené poukazy využít. Přesto však upozorňujeme, aby nenechávali čerpání na poslední chvíli a objednali se na procedury s dostatečným přestihem.

 

Čerpání  

Součástí této služby je ZDARMA konzultace s odborným terapeutem pro obdarovaného, který pomůže doporučit vhodné procedury dle jeho potřeb.

Poukaz je libovolně přenositelný a lze jej využít na veškeré naše služby.

Prosíme držitele dárkových poukazů, aby se na procedury objednali s dostatečným předstihem, aby bylo možno sladit časové možnosti klienta s našimi volnými termíny. Zejména exponované odpolední časy je nutno objednávat s delším časovým předstihem.