Kontakt: +420 604 462 001

Úvodní stránkaAktualityDŮLEŽITÉ SDĚLENÍ !!! Dočasné uzavření provozu kvůli Covid19 - více v menu Kontakt. O opětovném otevření budeme informovat !

15.5.3020 AKTUÁLNI INFORMACE:

Dle nařízení vlády o uzavření provozoven služeb pro veřejnost kvůli zabránění šíření koronaviru máme povinnost od 16.3.2020 uzavřít i naše pracoviště. Po dobu platnosti tohoto nařízení zůstane naše provozovna uzavřena.

 

13.3.2020

V souvislosti s vývojem situace ohledně současné situace kolem šíření koronaviru Covid 19 jsme rozhodli přistoupit z preventivních důvodů k dočasném uzavření našeho provozu.

Někteří naši spoluobčané bohužel nemají respekt k nynější epidemiologické situaci a nedodržují karantenní opatření, ať už povinná či doporučená. Z tohoto důvodu, kvůli ochraně zdraví jak našich pracovníků a jejich blízkých, tak i našich dalších klientů, jsme přistoupili k dočasnému uzavření našeho pracoviště.

 

O opětovném otevření našeho pracoviště rozhodneme podle budoucího vývoje situace. Naše klienty budeme o znovuotevření včas informovat a nabídneme nové termíny k objednání.

 

Aktuální informace budou zveřejněny na našich webových stránkách.

 

Případné dotazy směřujte prosím na náš email.